50% SLEVA
NA SKLA
PROTI MODRÉMU ZÁŘENÍ

Akce platí od 1. 3. 2021 do 11. 4. 2021.
Jen při zakoupení kompletních brýlí.
Slevy se nesčítají.


Modré světlo z obrazovek škodí – pomůžou speciální brýle s BlueControl

,
LCD a LED počítačové a televizní obrazovky, chytré telefony, GPS zařízení a tablety vyzařují modré světlo.
Přestože modré světlo samo o sobě je přírodním jevem - je součástí denního světla a pomáhá nám zůstat vzhůru - jeho nadměrné množství může mít nežádoucí účinky a způsobit pocit napětí v očích, jejich únavu a dokonce nespavost.

Hoya BlueControl neutralizuje modré světlo, které vyzařují obrazovky digitálních zařízení a přispívá tak k omezení únavy očí a stížností na pocit napětí v nich a dokonce nespavosti. Při každodenním používání digitálních zařízení udržuje oči v lepší kondici, přičemž nabízí pohodlnější vidění a zlepšuje kontrast obrazu.


Akce se vztahuje též na brýlové čočky:

Jednoohniskové a progresivní čočky EnRoute pro řidiče

Většinu času za volantem trávíme pohledem na vozovku, což vyžaduje široké a zřetelné zorné pole.
Oči však také musí s minimálními pohyby hlavy rychle střídat vzdálenosti pohledu ze silnice do zrcátek nebo ze zrcátek na palubní desku. Zaostřování může být obzvlášť náročné pro starší řidiče.

Kromě toho tyto čočky redukují oslnění, tlumí odrazy a na silnici vám zajišťují jasné, pohodlné vidění s bohatými kontrasty bez ohledu na počasí nebo denní dobu.

Jednoohniskové a progresivní čočky EnRoute pro řidiče dokáží nabídnout potřebné pohodlí a jistotu. Progresivní čočky EnRoute obsahují technologie iD FreeForm Design pro širší zorné pole a rychlé střídání vzdáleností, a Balanced View Control pro stabilní vnímání obrazu v dynamických situacích při řízení. 

Cesta k brýlím vede přes měření zraku

VYBERTE SI OPTIKU

Mobirise

JSME CERTIFIKOVANÝ PRODEJCE RAY-BAN

Axis Optik s.r.o.

Kontakt

Kostelní 168
344 01 Domažlice
domazlice@axis-optik.cz

777 999 906

Created with Mobirise website creator