BRÝLE JSOU
LÁSKA

Blog o všem, co jste chtěli
vědět o brýlích 

Mobirise

Materiál brýlových čoček

Jaká skla (brýlové čočky) jsou pro vás ta pravá

Brýlová skla se dnes vyrábějí nejenom z minerálního skla, ale především z moderních materiálů, které jsou lehčí, lépe se nosí a hned tak se nerozbijí. Jaká skla jsou pro vás nejlepší, vám rádi poradíme v našich optikách. Z čeho mají být a co o tom rozhoduje?

Mobirise

Polarizace

Proč je polarizace tak důležitá

Nejlepší sluneční brýle jsou ty s polarizací. Jde o to, aby jste přes sluneční brýle dobře a bezpečně viděli a abyste včas a dobře viděli především to, co je důležité - kontrasty, barvy a detaily. A to vše bez odlesků a oslnění. Proto je u nás doporučujeme především do auta, na sport, ale i na běžné nošení. Vysvětlíme proč.

Mobirise

Multifokální čočky

Jedny skla na všechny vzdálenosti

Někdy už to prostě nejde a k brýlím na dálku přibudou i dioptrie na čtení a možná i na pracovní vzdálenost. Nemusí to ale nutně znamenat, že hned potřebujete několikery brýle. Umíme na míru vyrobit multifokální brýle - jedny obroučky a jedny skla na všechny vzdálenosti. Je to fajn řešení na celý den.

Mobirise

Samozabarvovací brýle

Chytrá alternativa pro sluneční brýle s dioptriemi

Samozabarvovací brýle mění barvu podle okolního světla. Pokud si tedy nechcete pořídit sluneční dioptrické brýle navíc, zvažte samozabarvovací skla. Už dávno ale neplatí, že i v interiéru zůstanou tmavá jako jsme to vídali kdysi před lety. Dnešní moderní samozabarvovací brýlová skla dokážou v interiéru dokonale zblednout. 

Mobirise

Brýle pro řidiče

Ano, existují. A jsou skvělé nejenom ve tmě

Nemusíte být nutně profesionální řidič, abyste poznali, že je lepší řídit se správnými dioptriemi a dobrými skly. Existují dokonce i speciální skla pro řidiče EnRoute, se kterými se budete za volantem cítit pohodlně a bezpečně.

Mobirise

Modré světlo musí pryč

Narušuje spánek a škodí zdraví

Obrazovky, monitory, displeje, to všechno jsou zdroje modrého světla. Vysvětlíme, co je na něm tak špatného, kdy a proč se mu máte vyhnout a jak se před ním můžete chránit. 

MobiriseBrýle + magnet + klip

Dokonalá trojka na sluníčko s dioptriemi

Jak jednoduše vyzrát na sluníčko a přitom mít stále svoje dioptrické brýle? Místo extra slunečních dioptrických nebo samozabarovacích brýlí je tu ještě jedno řešení - vychytávka nejen letošního léta - dioptrické brýle s magnetickým klipem. Rádi vám nabídnete obruby, které se budou hodit pro vaše dioptrie a ke kterým si můžete pořídit magnetický klip. Stačí no nacvaknout a je to. 

Mobirise

Jaké brýle vám
budou slušet?

Najděte svůj styl a nejlepší tvar a materiál

Rozhodující je tvar obličeje, barva vlasů a pleti a osobní vkus a preference.A pak je také důležité, jak brýle sedí a jaký počet a typ dioptrií máte. Zdá se vám to složité? Žádný strach. V optice si s tím dobrý optik a vizážista hravě poradí. Třeba se vám bude hodit pár tipů na brýle podle typu obličeje. 

Mobirise

Jak si zvyknout na multifokály?

Máte obavy z multifkokálů? Zbytečně. Prozradíme,jak si na ně bez problémů zvyknout.

Místo jedněch brýlí hned několik dioptrií v jednom skle. Je to jiné, ale není to problém. Řekneme vám, co je důležité, když začnete nosit multifokály a prozradíme, jak si na ně bez problémů a hned od začátku zvyknout. Uvidíte, že si je zamilujete.

Cesta k brýlím vede přes měření zraku. 
Sjednejte si u nás termín.

VYBERTE SI OPTIKU

Axis Optik s.r.o.

Kontakt

Kostelní 168
344 01 Domažlice
domazlice@axis-optik.cz

777 999 906

Website Builder Software